foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

23. března 2018 jsme jeli do České Skalice na turnaj v sálové kopané. Ale než jsme vyjeli!!! Nebylo jednoduché sestavit družstvo, byli jsme zrovna dost nemocní. Nakonec to dopadlo , děvčata Viktorie Šarišská a Karolína Heüchelová zachránily reprezentaci naší školy na tomto turnaji. Naše družstvo bylo opravdu jiné, hrála tam děvčata proti klukům. To nemá každá škola. A holky se vážně kluků nebály.
Ve Skalici na nás čekali zdatní soupeři Broumov, Úpice, Česká Skalice. Nebylo to vůbec jednoduché, ale v posledních pěti minutách zápasu s Českou Skalicí jsme dali gól, tím jsme vyrovnali na 1:1. Co následovalo? No přece penalty. Zásluhou Davida Horáka jsme obhájili znovu 3. místo a s veselou jsme odjížděli zpět do Náchoda.
Nejlepším hráčem turnaje se stala naše Viktorka Šarišská.

 

Copyright © 2022 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.