foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Ve středu 10.10. 2018 žáci druhé třídy přišli do školy s úsměvem, v dobré náladě, kterou také umocňoval prosluněný  den.. Ráno jsme se sešli, připomněli si osudová data českého národa a vydali se do Regionálního muzea v Náchodě, kde na nás čekal edukační program na téma "Osudové osmičky". Proč "osudové osmičky"? Byla naše první otázka.
Nejprve jsme si vyslechli vyčerpávající odpověď. Bylo to opravdu zajímavé.
Prohlédli jsme si k tomu mnoho historických dokumentů z jednotlivých osudových  roků, jako jsou fotografie, oděvy, obrazy apod. .
Pokud si někdo myslí,  že jsme jen poslouchali, není to tak. Plnili jsme úkoly, u kterých jsme se i trochu zapotili. Moc nás to bavilo a rádi budeme na tento den, kdy jsme něco společně prožili, vzpomínat. Vždyť se podívejte!!!  

 

 

Copyright © 2024 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.