foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dne 16. 5. 2014 naše škola uspořádala již 5. ročník úspěšného festivalu pro žáky ze speciálních škol Královéhradeckého kraje v divadle PhDr. Josefa Čížka. Záštitu nad festivalem převzalo poprvé Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Tohoto jubilejního ročníku se zúčastnilo celkem 12 souborů, z toho dva ze zahraničí. Všechna soutěžní vystoupení byla na velmi vysoké úrovni a účastníci dokázali, že jsou schopni svou pílí připravit pro ostatní pěkný program a pobavit nejen početnou porotu, ale i publikum. Festival zahájil starosta města Náchoda Jan Birke. Celý program moderovali - partner projektu David Novotný a zpěvačka Michaela Nosková, která známými písničkami rozpohybovala mnohé diváky. Třešničkou na dortu bylo v závěru festivalu vystoupení skupiny Maxim Turbulenc, které všechny účastníky dostalo opravdu ,,do varu“. Podle ohlasu členů poroty i dalších účastníků to bylo nádherné dopoledne plné nezapomenutelných zážitků.

Copyright © 2022 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.