foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

V únoru žáci III., IV., V. a VI. třídy naší školy vyrazili za poznáním na unikátní interaktivní výstavu „Play Broumovsko“. Velké prostory bývalé tkalcovny v Broumově nabízí aktivní tvůrčí prostředí plné překvapení, sebereflexe i spoluhry. V areálu se žáci mohli volně pohybovat spletitým labyrintem, který odděluje jednotlivé umělecké objekty a vyzkoušet si mnoho zajímavých i netradičních herních hnízd. Žáci si v krátké době doslova zamilovali např. kuletu, harfii, fontánu libosti, zvonici, magnetický stůl, golema, prodvafon, maják, světelnou hlavu, kaleidoskop, kalimbu, slunečnici, balafon, ucho a mnoho dalších. Bylo to dopoledne plné nezapomenutelných dojmů v rámci prožitkové pedagogiky.

Copyright © 2023 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.