foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Byl krásný podzimní dušičkový den a do naší speciální školy v Bělovsi dorazili kouzelníci, strašidla, pavouci a netopýři. Poté, co každý překonal strach a vstoupil  do strašidelného hradu, je kouzelný klobouk roztřídil. Když byl každý řádně označen, mohl se pustit do dílničky u netopýrka Pírka nebo dýně Otylky. Následoval taneční rej za doprovodu strašidelných písniček. Unavená  strašidla se osvěžila čarodějným lektvarem a nechala své kosti odpočinout u pohádky. Bylo to příjemné, trošku strašidelné dopoledne vyplněné čarováním, písničkami, smíchem, tancem, rukodělným tvořením i odpočinkem, které jsme společně s paní asistentkou V. třídy pro všechny žáky v Bělovsi připravily.

Copyright © 2023 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.