foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Žáci základní školy speciální ZŠ a MŠ Josefa Zemana v Náchodě  triumfovali se svým tanečním vystoupením ,,Madagaskar party“ na 3. ročníku Festivalu umělecké tvořivosti  osob se zdravotním postižením v Polanicy – Zdrój. Písničky Já tak rád trsám a Waka waka roztleskaly publikum v honosných prostorách lázeňského divadla. Po krátkém odpočinku při společném tanci se všemi účastníky na pódiu i pod ním nastalo velké očekávání. Týdny nácviku přinesly ovoce. Za své vystoupení jsme získali hned dvě ocenění: Cenu za hudební ztvárnění a Cenu Grand Prix za nejhezčí vystoupení. Měli jsme z toho všichni velikou radost. Žáci si odváželi domů mnoho nezapomenutelných dojmů z nových setkání. 

Copyright © 2022 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.