foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Naše škola se zapojila do programu evropského projektu Ovoce do škol s finanční podporou Evropské unie. Jednou za dva týdny žáci naší základní školy speciální a I. stupně základní školy praktické  dostávali něco zdravého na zub. Nabídka byla pestrá. Během školního roku ochutnali hroznové víno, nektarinky, melouny, ananas, baby karotku, ředkvičky, kedlubny apod. Někteří žáci tak možná  ochutnali některé druhy ovoce a zeleniny poprvé. Součástí balíčku byly pracovní listy, které učitelé zakomponovali do výuky a žáci si rozšířili své poznatky a zjistili, že ovoce i zelenina je chutná, našemu zdraví prospěšná  a rozhodně patří do našeho jídelníčku. Byla to pro všechny skvělá zkušenost.

 

Copyright © 2022 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.