Žáci  VI. třídy ZŠ a MŠ J. Zemana  vyrazili v pondělí 31.10. 2016 s kamarády ze stacionáře Cesta  na velkou halloweenskou párty. V penzionu v Jívce jsme prožili krásné dva dny. U manželů Kobrových jsme se měli  jako v bavlnce. Celí natěšení jsme se nejdříve vrhli do dlabání dýní. Únavu jsme zahnali malou procházkou  po okolí. Když jsme si odpočinuli a posilnili se výtečnou večeří, začala opravdová zábava. Každý statečně prošel stezku odvahy, na jejímž konci  čekala na všechny odměna v podobě kostlivce. Večer jsme zakončili diskotékou v kostýmech. Druhý den jsme malovali na trička strašidelné motivy.  Po skvělé svíčkové přišlo velké loučení. Na takový výlet jsme vyrazili poprvé a moc se nám to líbilo. Každý si domů odvážel  kromě šťastných úsměvů na tvářích, trošku únavy i mnoho nezapomenutelných zážitků. Slíbili jsme si, že si to určitě někdy zase zopakujeme. Výletu zdar! Bububu!