foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dne 24. 4. 2014 se žáci IV. a V. třídy základní školy speciální zúčastnili projektu „Týden pro Zemi“, kterou uspořádalo Středisko volného času Déčko v Náchodě. Všichni se aktivně a dle svých možností zapojili do vzdělávacího programu zaměřeného na ochranu přírody, rozvoj empatie a respektování života v našem okolí. Na zahradě Déčka byla umístěna různá stanoviště, kde jednotlivci i skupinky plnili pohybové, poznávací nebo tvořivé aktivity, přičemž se formou hry seznamovali s vhodným chováním k životnímu prostředí. Všichni úspěšně splnili připravené úkoly. V závěru si namalovali obrázek křídami dle své fantazie. Za své výkony účastníci obdrželi pamětní list i drobný pamlsek. Byla to velmi zdařilá a poučná prožitková akce, během které se na nás celou dobu usmívalo sluníčko.

Copyright © 2022 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.