foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

V adventním čase jsme se s žáky základní školy speciální zapojili do akce „Vánoce pro zvířátka“ v záchranné stanici pro zraněné a handicapované volně žijící živočichy v Jaroměři. Pod vedením pracovníka stanice jsme si prohlédli některé části „Živé zahrady“. Seznámili jsme se s řadou různých živočichů, které zde zachránili a dozvěděli se i o nejčastějších příčinách jejich zranění. Paní průvodkyně nám umožnila přímý kontakt s některými zvířecími pacienty, o které tu pečují. Pohladit si fretku nebo užovku, to byl opravdový zážitek. Po krátkém odpočinku a občerstvení jsme předali dárečky pro zvířátka a pustili se do výzdoby stromečků v budově stanice i venku. Odjížděli jsme s krásným pocitem, že i my jsme udělali dobrý skutek.

Copyright © 2024 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.