Adresa:

Mobil:
777005792 || 777005793

Zobrazit Kontakt na SPC

SPC zajišťuje pro děti, žáky a studenty s vadami řeči, pro děti a žáky s mentálním postižením a jejich zákonné zástupce, pro školy a školská zařízení informační, diagnostickou, poradenskou a metodickou činnost, poskytuje odborné speciálně pedagogické a pedagogicko-psychologické služby, preventivně výchovnou péči a napomáhá při volbě vhodného vzdělávání dětí, žáků nebo studentů a přípravě na budoucí povolání. Spolupracuje s orgány sociálně-právní ochrany dětí a orgány péče o mládež a rodinu, zdravotnickými zařízeními, popřípadě s dalšími orgány a institucemi.

Pracovníci SPC:

tnlangovaMgr. Iva Langová - speciální pedagog (vedoucí úseku SPC)

tnkocianPhDr. Pavel Kocián - psycholog

RajsovaMgr. Kateřina Rajsová - speciální pedagog, logoped

tnjakoubkovaMgr. Romana Jakoubková - speciální pedagog, logoped

novakovaMgr. Pavlína Nováková - speciální pedagog

skorvankovanovaJitka Škorvánková, DiS. - sociální pracovnice

Copyright © 2019 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.