foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Prázdniny pomalu klepou na dveře a tradice volá. I letos jsme pro rodiče a kamarády ze stacionáře připravili dopoledne plné soutěží, her a zábavy. Rodiče jsme přivítali ve třídě krátkým vystoupením, do kterého se ochotně zapojili.  Potom jsme se přesunuli na zahradu. Dvoučlenné týmy  závodily v různých disciplínách, nechybělo přenášení vody na lžíci, jízda na splašeném koni, zkouška odvahy apod. Tentokrát všechny úkoly museli splnit oba členové týmu. Všichni účastníci soutěžili jako o život a v rámci fair play!! Po skončení  sportovního zápolení si vyčerpaní závodníci chvíli odpočinuli a přesunuli jsme se zpět do třídy, kde jsme měli pro rodiče připravené ještě jedno vystoupení v rytmu country. Potlesk byl veliký!!! Sportovní dopoledne jsme s rodiči zakončili v příjemné atmosféře a při ochutnávce našich slaných mini zákusků, které jsme s dětmi  a s paní asistentkou předem připravili.

Copyright © 2024 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.