Začátkem dubna navštívili žáci Zemanovy školy z Náchoda v rámci prožitkové pedagogiky výstavu Antonína Kybala ,Otto Eckerta – Od květu k linii v Galerii výtvarného umění v Náchodě. Zde byl pro nás připraven edukační program „Na dně nádob“, kde si žáci vyzkoušeli několik výtvarných technik založených na opakujícím se pohybu kreslícího nástroje. K tomu jim pomáhaly otáčivé stoličky od piana a vlastní tělo. Z vytvořených kreseb tak vznikaly krásné nádoby. Z hotových výrobků tak mohla vzniknout originální výstavka v naší škole, která se všem moc líbila. Děkujeme paní Tereze Burdové a ostatním zaměstnancům galerie za pěkný zážitek i příjemnou atmosféru při našem tvoření.