foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Začátkem března jsme se zapojili do soutěže „Velikonoční tradice“ a vyráběli jsme kuřátka, vajíčka, zajíčka ze dřeva i jarní věnec z přírodnin. Dále jsme navštívili náchodské muzeum, kde pro nás měli připravený zajímavý program. Společně jsme si vyrobili kuřátko z vlny nebo zdobili kraslice tradičními metodami - voskem a krepovou batikou. Největší pozornost jsme věnovali přípravám na jarní velikonoční dílničky u nás ve škole v Náchodě. Pletli jsme pomlázky a povídali si o velikonočních tradicích, zdobili jsme perníčky i sádrová vajíčka, vyráběl se velikonoční košíček a nechybělo ani výborné občerstvení. Zkrátka je na co vzpomínat a bylo nám všem moc dobře. Děkujeme zaměstnancům školy za pomoc s přípravami i příjemnou atmosféru při našem tvoření.

Copyright © 2024 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.