foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Začátkem měsíce června jsme s našimi žáky podnikli dobrodružnou výpravu za poznáním malebného kraje Broumovska. Cestu jsme podnikli vlakem, což už byl pro mnohé nevšední zážitek. Z nádraží jsme vyrazili pěšky. Ohromilo nás překrásné prostředí rozkvetlé, rozlehlé a vzorně upravené zahrady i altánek sloužící k odpočinku pro návštěvníky. Čekali nás zde lamy, velbloudi, osli, ovce, pštrosi, poníci, prasátka a další živočichové. Jakmile žáci uviděli v ohradách první nájemníky farmy, začalo opravdové dobrodružství. Prohlídku farmy jsme absolvovali s jedním z ošetřovatelů, který bedlivě dohlížel na to, aby vše proběhlo v pořádku. Každý s sebou v batůžku přivezl nějaké dobroty. Během prohlídky farmy naši pilní ,,krmiči“ vyprázdnili plný kbelík tvrdého pečiva, jablíček i mrkve. A zvířata to ochotně přijímala z dětských rukou . Na obou stranách ohrady bylo v tu chvíli všem moc dobře. Návštěva farmy byla pro naše žáky opravdovým dobrodružstvím, poznáním něčeho nového a prožitím krásného dne.

Copyright © 2023 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.