foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

nKonec školního roku pro nás znamená i předprázdninovou besedu v náchodské knihovně. Sice naše řady prořídly, ale my jsme se rozhodli, že tuto plánovanou akci uskutečníme, protože setkání s knihovnicí paní Macurovou nad poklady místní knihovny, jsou vždy velmi milá, přátelská a poučná. Hned při poslechu prvního vyprávění o chlapečkovi, který neměl babičku a moc si ji přál, nás paní Macurová svým poutavým vyprávěním vtáhla do děje natolik, že kdyby v té chvíli spadl špendlík na zem, tak bychom to slyšeli! Jak jsme si všichni oddychli, když měl příběh dobrý konec. Uf!!! Součástí besedy byla i malá rukodělná dílnička, kde si každý vyrobil působivou hračku z papíru, kterou si žáci velmi rychle oblíbili.  Věřím, že si vyzkoušeli svou zručnost i maminky, tatínkové a sourozenci. Díky vysoce profesionálnímu a osobitému přístupu paní Macurové jsme opět prožili zábavné i poučné dopoledne s našimi kamarády – dětskými knihami.

Copyright © 2024 Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod. Všechna práva vyhrazena.